Ahmet ATILMIŞ

Ahmet ATILMIŞ

Çalışmak ama severek,
Başarmak ama başkalarını ezerek değil,
Eğlenmek ama kimseyi rahatsız etmeden.
Herşey insan sağlığı ve onuru için ...

Nereden Nereye ?

İnci Taneleri Dizisi; Yeni yayınlanacak bu dizinin fragmanında pavyonda dans eden bir kadın görüntüsü veriliyor.

“İnci Taneleri Dizisi;Yeni yayınlanacak bu dizinin fragmanında pavyonda dans eden bir kadın görüntüsü veriliyor.Dizinin yayınlanacağı kanalla aynı medya grubuna ait olan haber kanalı aynı pavyon görüntüleriyle bu dizinin reklamını yapıyor.Dizi daha başlamadan ana karakterin (pavyonda çalışan kadınının) fragmanda giydiği elbise bir internet sitesine koyuluyor ve aynı gün tükeniyor.  Ankara'da "pavyon dansları kursu" (evet yanlış duymadınız) açılıyor, kayıtlar aynı gün doluyor yani genç kızlarımız özenip buralara kayıt oluyorlar...  Pavyon kültürü Ankara için övünülecek, ön plana çıkarılacak bir konu değildir. Hatta Ankara denilince akıllara pavyonun gelmesi bu Başkentimiz Ankara için bir utançtır.
Pavyonlar ahlaki düşüklüğün, kadın sömürüsünün, mafyalaşmanın, çürümüşlüğün merkezleridir.  Dizilerle filmlerle ön plana çıkarıp allayıp pullayarak özendirecek başka şey bulamayan zihniyetler!!!  Milli Mücadelenin Merkezi Olan Ankara’mızın Pavyon Kültürü ile değil, Bir Ülkenin Kurtuluşu ve Cumhuriyetimizin Kuruluşunun en önemli unsuru olan, Oğuz Kültürünün Bugünlere kadar gelmesine ve yaşanmasına vesile olan SEYMENLİK Kültürü ile anılması için elimden geleni yapacağım. Dizinin yayından kaldırılması için kanuni haklarımızı arayacağım. Bilgilerinize...

 

Yönetim Kurulu Adına
Şerafettin Demir
Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı...”

 


Pavyon kültürü ya da cinselliğin yozlaştırılmasının türlü örnekleri. Hatta ensest, tecavüz!
Bu çirkefleşmenin altında yatan şey çarpık kapitalist sistem ve onun yönettiği her renkten siyaset ve de sistem değil midir.
Bu sistemi sineye çekmek demek bu yozlaşmayı da sineye çekmek değil midir?
Yukardaki Seymenler Derneği konuyu gündeme getirmekle harika bir iş yapmış . Toplumun diğer sivil toplum örgütleri ve siyaset nerede?


Ahmet ATILMIŞ | 25.01.2024