Ahmet ATILMIŞ

Ahmet ATILMIŞ

Çalışmak ama severek,
Başarmak ama başkalarını ezerek değil,
Eğlenmek ama kimseyi rahatsız etmeden.
Herşey insan sağlığı ve onuru için ...

Celal Yıldırım'ın ruhu şad olsun

Gazi Antep iyi parti il başkanı Celal Yıldırım'ı dört ay kadar önce şirin söyledi programına konur ettiğimde tanıdım.

Gaziantep İyi Parti il başkanı Celal Yıldırım'ı dört ay kadar önce şirin söyleşi programına konuk ettiğimde tanıdım .Uzaktan bağlanmıştı, önce bir telefon görüşmesi yaptık ardından yayına bağlandık görsel ve işitsel  hem karasal hem internet üzerinden yayına başladık..


Kendisini tanıtırken kendinden emin rahat bir siyaset insanıyla görüşüyor olduğum için mutluydum. Ne o ne ben kasılmayarak, karşılıklı sohbet kıvamında bir röportaj gerçekleltirecektik.

Gündeme çokca hakimdi. Partisinin politikalarını iyi kavramış
, İktidarı yaman eleştiriyordu..Siyasetin kirli yönlerinden haberdar olduğu izlenimini veriyordu ama bence oralara tam hakim değildi .Mesela şimdi yaşıyor olsaydı hem Kılıçtarroğlu'nun hem de İYİ Parti heyetinin neden ABD'ye gittiğini sorardim..

Celal Yildirim'in ölmüne çok üzüldüm. Genç ve akılı bir siyaset insanıydı .Kendisini iyi yetiştirmiş biriydi .ölümünden sonra parti farkı gözetmeksizin herkesin üzüldüğünu görünce ne kadar sevilen biri olduğunu anladım ..

Yakınlarına sevenlerine taziyelerini sunuyorum üzülmesinler. Böylesine sevilen biri olmak gurur verici olmalıdır .Hepimiz bir gün bir sekilde hayata veda edeceğiz .Aslolan giderken güzel anılarla , güzel anılmak üzre gidelim..

Bu yazı vesilesiyle  kim olursanız olun kendinize halkınıza  saygıyı sevgiyi eksik etmeyin..Siyasetin kısır çekişmelerinden uzakta barış içinde yaşamak ,tartışacaksak uygarca tartısalım büyük resmi görüp asıl bizi yok etmek isteyenlere karşı  ortak mücadele geliştirmenin yollarını arayalım derim. Merhum Celal Yıldırım"ın i ruhu şad olsun ..
Sevenlerinin başı sağolsun..

 

Ahmet ATILMIŞ | 22.10.2022