Ahmet ATILMIŞ

Ahmet ATILMIŞ

Çalışmak ama severek,
Başarmak ama başkalarını ezerek değil,
Eğlenmek ama kimseyi rahatsız etmeden.
Herşey insan sağlığı ve onuru için ...

Hepiniz BÜYÜKERŞEN olmalısınız...

Beni tanıyan herkes iyi bilir ki taa başından beri, benim siyasetten kişisel hiçbir beklentim olmadı, bundan sonrada asla olmaz, olmayacak.

Beni tanıyan herkes iyi bilir ki taa başından beri, benim siyasetten kişisel hiçbir beklentim olmadı, bundan sonrada asla olmaz, olmayacak.

CHP’li yöneticilere seslenmek istiyorum. Başkan, meclis üyesi ya da muhtar arkadaşlar; Mazbatalarınızı aldınız hayırlı olsun.

Eğer kendi içinizdeki partilinize, yol arkadaşınıza ya da sade vatandaşa haksızlık, yolsuzluk, adam kayırmacılık, vatandaşın işini zorlaştırma, hilebazlık, rantçılık, her türlü görevi kötüye kullanma, ayak oyunu, düzen, dümen içinde olursanız,  hem gelecek hayalleriniz, hem bu gününüz büyümez, aksine küçülür ve yok olur.

Halk AKP’yi cezalandırmak ve sizi denemek için muazzam bir çıkışla ülkenin büyük bölümünün yerel yönetimlerinde sizi destekledi.

Yılmaz Büyükerşen gibi büyük bir örnek belediyeniz var, hepiniz birer Büyükerşen olmalısınız, olabilirsiniz.

Meclis üyelerine yakınlarınıza, kendinize rant sağlamanız durumunda (artık iletişim çağındayız) sağır sultan bile duyar ve siz hızla gözden düşersiniz.

Halkın olanı, halka vermelisiniz. Hak kavramına büyük önem vermeli, yurttaşın lehine olacak biçimde düşünmelisiniz.

Çok genç ve yeni bir çok arkadaş başkan, meclis üyesi ve muhtar seçildi. Ülkenin yarınlarının geleceği sizin tutumunuza bağlı, halkın güvenini yitirecek hiçbir işin içinde olmamalısınız.

Bu güveni pekiştirecek ve büyütecek işlere imza atmalısınız.

İl, ilçe başkanları ve milletvekilleri de aynı pozitif tutum ve davranış içinde olmalıdır.

Lütfen kötü haberlere konu olmayın. Yeniden hayırlı olsun.

Ahmet ATILMIŞ   | 04.04.2024