Ahmet ATILMIŞ

Ahmet ATILMIŞ

Çalışmak ama severek,
Başarmak ama başkalarını ezerek değil,
Eğlenmek ama kimseyi rahatsız etmeden.
Herşey insan sağlığı ve onuru için ...

ETMEYECEKTİN !

Bu ülkenin gül gibi bilim insanlarını bir kenara bırakıp Rifkin'e gitmeyecektin .Bunlar yeni Kemal Derviş’lerdir. En azından biz böyle anlıyoruz ve korkuyoruz .Seni belki de iktidara taşıyabilirler ama ülkeyi başka bir yere taşırlar...Sen Atatürk’ün partisinin genel başkanısın. Yerli ve milli konusunda yarışıp daha Anti-Emperyalist olduğunu anlatman gerekirken, neden gidiyorsun İngiltere’nin trliyon dolarlık bankalarından borç almaya! Kara kaşımıza , kara gözümüze para verir mi elin oğlu ?

Etmeyecektin ;

Sayın Kılıçdaroğlu etmeyecektin ..!?

Bu ülkenin gül gibi bilim insanlarını bir kenara bırakıp Rifkin'e gitmeyecektin .Bunlar yeni Kemal Derviş’lerdir. En azından biz böyle anlıyoruz ve korkuyoruz .Seni belki de iktidara taşıyabilirler ama ülkeyi başka bir yere taşırlar...Sen  Atatürk’ün partisinin genel başkanısın. Yerli ve milli konusunda  yarışıp daha Anti-Emperyalist olduğunu anlatman  gerekirken, neden gidiyorsun İngiltere’nin  trliyon dolarlık bankalarından borç almaya!  Kara kaşımıza , kara gözümüze para verir mi elin oğlu ?

Ah sevgili Kılıçdaroğlu daha demokratik , daha hümanist ,daha çağdaş değerlerin olduğunu biliyoruz ama en  temel ve en ciddi konularda yabancıya gitmekte neyin nesi... Belki iktidar olduktan sonra akıl danışacağın kişiler olabilir. Ama er yada geç  "Diken battığı yerden çıkar" derler büyüklerimiz.

Sonra sen ABD ve Avrupa'yı daha çok seviyorsun anlaşılan  ama  Rusya ,Çin, Hindistan ,İran  hafife alınacak ülkeler midir?

Bu yıl bin Rus Türk ortaklığı şirket kurulmuş.

Sayın Kılıçdaroğlu  ben  sosyal demokrasinin çok solunda biri olarak keşke diyorum ; Urfa'ya sizde gitseydiniz tabi ki İbrahim Tatlises’le değil.. Mesela  Onur Akın’la ya da Zülfü Livaneli’yle ve orada bir mahallede CHP ‘nin  irtibat bürosu açılışı yapsaydınız. Milletvekilleri’nden en güvendiğiniz birinin telefonunu verseydiniz; Dilek ve temennilerini size ulaştırsalardı , daha halkçı, daha Türkiye'ci, daha ezilenden yana olduğunuzun pratik  örneğini sergilemiş olsaydınız  sonra yine Rifkin’e danışırdınız  .Bence Anti-Emperyalist olmak size daha çok yakışır .Haydi kolay gelsin…
Seçim
Ahmet ATILMIŞ | 05.12.2022