Gaziantep GTO'da seçim heyecanı
Haber Kategorisi: Ekonomi

Gaziantep GTO'da seçim heyecanı

Gaziantep Ticaret Odası’nda seçim heyecanı yaşanıyor. 1 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan GTO Oda Organ Seçimlerinde 17 bin civarında üye, 45 meslek komitesinin belirlenmesi ve 123 meclis üyesinin belirlenmesi ile ilgili oy kullanacak. Seçimlerde GTO Meclis Başkanı Hilmi Teymur ve GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, yeniden aday oldu.

Gaziantep Ticaret Odası’nda seçim heyecanı yaşanıyor. 1 Ekim Bayraktar Lisesi'nde seçime gidecek olan Gaziantep Ticaret Odası'nda üye sayıları belirlendi. 24 bin 41 üyenin bulunduğu oda organlarında seçilecek komite üyesi sayısı 291, meclise girecek üye sayısı ise 123 olacak.

KOMİTE ÜYE SAYILARI DA NETLEŞTİ

Gaziantep Ticaret Odası Organ Seçimlerinde gruplar bazında seçilecek Meslek Komitesi ve Meclis üye sayıları netleşti. Grup Faal üyesi sayı aralığı 150-400 olanlarda komite üye sayısı 5, meclis üye sayısı 2, 401 ile bin üye sayı aralığında ise komite üye sayısı 7, meclis üyesi 3 olacak. Bin ve 2 bin 500 üye aralığında olan komite üyesi sayısı 9, meclis üye sayısı ise 4 olacak.  24 bin 41 üyenin bulunduğu oda organlarında seçilecek komite üyesi sayısı 291, meclise girecek üye sayısı ise 123 olacak.