CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Gaziantep'e geliyor…
Haber Kategorisi: Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Gaziantep'e geliyor…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 18 Ocak Çarşamba günü Gaziantep’e geleceği öğrenildi. Kılıçdaroğlu’nun iki günlük kent programında önemli temaslarda bulunması bekleniyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 18-19 Ocak tarihlerinde Gaziantep’i ziyaret edecek. CHP Liderinin kenti ziyareti ile ilgili İl Başkanlığında hummalı bir çalışma yürütülüyor. Oldukça yoğun olması beklenen programda, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun kentte önemli temaslarda bulunması, kanaat önderleri ile bir araya gelmesi bekleniyor.

ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ TUTDERE GAZİANTEP’E GELDİ

CHP Liderinin kenti ziyareti öncesi Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere Gaziantep’e geldi. Tutdere, Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar, Gaziantep Milletvekilleri Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan ve İl Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

GENEL BAŞKANIN PROGRAMI KONUŞULDU

Ziyarete ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Tutdere, ‘’ Türkiye’nin Umudu, Milletin Sesi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Gaziantep programı öncesi İl Başkanlığımızda milletvekili arkadaşlarımız  Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan  ve İl Başkanımız   Neşet Uçar  ile yapacağımız çalışmalara ilişkin toplantı gerçekleştirdik’’ ifadelerini kullandı.