• 0 342 230 85 91 -Whatsapp
Post

Başarılı takım başkanla buluştu

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’ni ikinci sırada bitirerek büyük bir başarı yakalayan Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nı makamında ağırladı. Başkan Şahin, başarılı takımı para ödülüyle ödüllendirdi.  

 

HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde 37 maçtan 30’nu galip ayrılarak play-off final serisine kalan ve Fenerbahçe ile eşleşip son maçta kaybederek ikinci olan Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncuları ve antrenörü, Başkan Fatma Şahin’i ziyaret etti.

Oyuncularla bir süre sohbet eden Başkan Fatma Şahin, başarılarından dolayı takımı tebrik ederek yeni sezon için iyi dileklerini dile getirdi.

ANTRENÖR KARAKAFA DESTEKLERİNDEN DOLAYI BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR ETTİ

İkincilik kupasıyla beraber günün anısına Başkan Şahin’le hatıra fotoğrafı çektiren takım adına konuşan Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nı Antrenörü Muharrem Karakafa, engellilere, spora ve takıma verdiği desteklerden dolayı Başkan Fatma Şahin’e teşekkürlerini iletti.

ŞAHİN: BİZ HEDEFİ, İDDİASI OLAN BİR ŞEHİRİZ

Ziyarette konuşan Fatma Şahin, “Spor şehri Gaziantep”, “Engelsiz kent Gaziantep” in başarılı sporcularıyla bir araya geldiği için mutlu olduğunu ve her birine teşekkür ettiğini söyleyerek şunları söyledi:

“Hedefe ulaşmak demek, her bir kardeşimin buna inanması demek. Buna inanan bir takım ruhuyla çalışması demek. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi olarak ilgili daire başkanlığını kurduk ama bir şey daha yaptık, engelsiz spor ile ilgili özel bir birim kurduk. Müdürlüğümüz şu anda tamamen bu alanda çalışma yapıyor. Çünkü şuna inanıyorum ki kurumsal kapasite bir iş yapmaya uygun değilse hedefe ulaşamazsınız. Biz hedefi, iddiası olan bir şehiriz. Engelsiz, spor ve genç dostu bir kent olma hedefine ulaşmak için önümüzdeki bütün engelleri kaldırarak yolumuza devam ediyoruz. Sürdürülebilirlik çok önemli başarıların devamını diliyorum.”

Bunları Da Okuyabilirsiniz

Öğrencilerin başarısı gurur verdi

Öğrencilerin başarısı gurur verdi ,18/08/2022

Şahinbey Belediyesine bağlı sosyal tesislerde ve gençlik merkezlerinde eğitim gören öğrenciler üniversitelerin lisans ve ön lisans bölümlerine yerleşerek, üniversite yerleştirmelerinde yüzde 87.18'lik başarı gösterdiler.

Detay...
Merkez Bankası faizi indirdi

Merkez Bankası faizi indirdi ,18/08/2022

Merkez Bankası faizi yüzde 13'e indirdi!

Detay...
Taksiciler Zararda!

Taksiciler Zararda! ,18/08/2022

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar , taksi esnafını ziyaretinden sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla taksici esnafının sorunlarına dikkat çekti.

Detay...