Umut Yılmaz zafer konuşması ve teşekkür için Gazianteplilerle buluştu
Haber Kategorisi: Gaziantep

Umut Yılmaz zafer konuşması ve teşekkür için Gazianteplilerle buluştu

CHP Şehitkamil Belediye Başkanı seçilen Avukat Umut Yılmaz zafer konuşması ve teşekkür için Gazianteplilerle buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, 30 yıl sonra Şehitkamil Belediyesi'ni rekor oyla kazanarak büyük bir zafere imza atan Umut Yılmaz’ı telefonla bağlanarak  tebrik etti.

CHP Genel başkanı Özgür Özel’de telefonla eski Şehitkamil Belediyesi meydanında toplanan kalabalığa seslendi. 

CHP Şehitkamil Belediye Başkanlığı seçimlerinde yüzde 42,47 oy alarak AKP’li Rıdvan Fadıloğlu   dönemine son veren Umut Yılmaz, zafer kutlaması yaptı. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği kutlamalara CHP Malatya  Milletvekili Veli Ağbaba, Gaziantep Milletvekilleri  Hasan Öztürkmen, Melih Meriç, CHP  İl Başkanı Reis Reisoğlu, Şehitkamil İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 

Umut Yılmaz, "Biz bu memleketi yeniden kuracağız arkadaşlar. Biz her zaman sizin yanınızda olacağız. Biz bu yola çıkarken söz verdik. Biz önce mutlu bir Şehitkamil yaratacağız dedik. Şehitkamil'e denizi getirsem siz mutsuz olduktan sonra hikaye. Bizim yapacağımız şey şu; biz bu memleketi sizinle birlikte yöneteceğiz. Her zemen söylüyorum, sakın ha bizden partizanlık beklemeyin. Bu millet ne çektiyse partizanlıktan çekti.Partizanlığa asla yer yok, AKP'li, MHP'li, CHP'li hepsi eşittir." dedi.