Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan NTB’yi Ziyaret Etti
Haber Kategorisi: Gaziantep

Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan NTB’yi Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, CHP Nizip İlçe Başkanı Mehmet Bozfırat ve beraberindeki heyet, Nizip Ticaret Borsası’nı (NTB) ziyaret etti.

 Bu önemli etkinlik kapsamında CHP Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Ahmet Polat, Meclis Başkan Yardımcısı Haşim Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harun Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Çetinkaya, Meclis Üyesi Reşat Oktay, Meclis Üyesi Coşkun Güngördü ve Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Çapan tarafından karşılandı.

Başkan Sarı, tüm siyasi partilerin seçim çalışmalarını huzur ve güven içinde yürütmelerini temenni etti. Ayrıca, 31 Mart Yerel Seçimleri sonuçlarının Türkiye için hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Başkan Sarı, Nizip Ticaret Borsası’nın faaliyetleri, gerçekleştirdiği projeler ve gelecekteki hedefleri hakkında bilgi vererek, CHP yönetimine ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.

CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan ise NTB Başkanlarına ve yöneticilerine, projelerini ve yol arkadaşlarını tanıtma fırsatı verdikleri için teşekkür etti. “Seni Düşünen Biri Var” sloganıyla Nizip için hazırlanan 41 proje hakkında katılımcılara bilgi verdi. Bu projeler, Nizip’i daha yaşanabilir ve gelişmiş bir şehir haline getirmeyi amaçlıyor.