GKV'nin 60. Yıl Kutlamalarında Unutulmaz Konser
Haber Kategorisi: Eğitim

GKV'nin 60. Yıl Kutlamalarında Unutulmaz Konser

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları, kuruluşunun 60. yılını, Bilim ve Sanat Etkinlikleri Bahar Şöleni ve "Dansın Renkleri" gösterileriyle kutladı. Etkinlikler kapsamında sahne alan GKV mezunu ünlü sanatçı DenZe, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sırasında aniden başlayan şiddetli yağmura rağmen, hayranlarını sahneye alarak onları koruyan DenZe, büyük alkış aldı.

Bu özel festival ve bilim şenliği, Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları'nın 60. yılına damgasını vurdu. GKV’nin ünlü mezunları arasında yer alan DenZe, etkinlikte sahne alarak seyircilerine keyif dolu anlar yaşattı. Konser sırasında, kendisini müziğe yönlendiren GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’a teşekkür eden DenZe, “Bugünlere gelmemde en büyük emek ve teşvik, sesimi keşfederek beni müzik sanatına yönlendiren değerli büyüğüm GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’dur. Kendisine ve her zaman yanımda olan aileme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. GKV büyük bir ailedir ve bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Yağmurun başlamasıyla birlikte, konser alanını terk etmeyen hayranlarını sahneye alarak koruyan DenZe, izleyicilerinin büyük takdirini topladı. Konser boyunca en sevilen parçalarını seslendiren DenZe’ye, konser sonunda GKV Özel Okulları Genel Müdürü Fevzi Gürsel tarafından bir plaket ve çiçek takdim edildi. Gürsel, “Bugün sahnede GKV mezunu bir sanatçıyı ağırlamak bizlere onur vermiştir. DenZe’ye bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

Konserin ardından GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy ile bir araya gelen DenZe, geleceğe yönelik planları hakkında bilgi verdi. Ersoy, “Seninle gurur duyuyoruz. GKV’nin 50. yıl dönümünde de bizi onurlandırdın, 60. yıl dönümümüzde de aramızda yer aldın. Umarım 70. yılda da seni izleme şansımız olur. Sen Türkiye’nin dünyaya açılan en önemli sesisin” dedi. DenZe ise, her zaman GKV Özel Okulları’nın yanında yer almaya devam edeceğini ve en güzel anılarını bu kurumda biriktirdiğini belirtti.