Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi
Haber Kategorisi: Gaziantep

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. GTO Başkanı olduktan sonra başarılı icraatlarıyla göz dolduran Yıldırım’ın iş dünyasını temsilen uzun yıllar sonra TOBB Yönetimine girmesi kentte sevinçle karşılandı. Yıldırım, ‘’Gaziantep ve bölgeyi en iyi şekilde temsil edeceğim’’ dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu güven tazelerken, uzun yıllar sonra ilk kez TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım seçildi. Yıldırım, Nejat Koçer’in ardından uzun yıllar sonra TOBB Yönetimine giren ilk isim oldu.

ONUR DUYDUM!

TOBB Yönetimine seçilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Yıldırım, ‘’ Bugün gerçekleştirilen 79. TOBB Genel Kurul toplantısında camiamızın teveccühü ile Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmekten şahsım, Gaziantep Ticaret Odası ve Gazi şehir adına onur duydum. Hep birlikte şehrimiz için başarılara imza atmak temennisiyle…’’ ifadelerini kullandı.

İŞTE HİSARCIKLIOĞLU’NUN YENİ YÖNETİMİ:

TOBB Seçimlerinin tamamlanması ile Hisarcıklıoğlu’nun yönetimi de belli oldu. Yönetimde, Ali Kopuz, Selçuk Öztürk, Salih Zeki Murzioğlu, Tamer Kıran, Faik Yavuz, Cengiz Günay, Zeki Kıvanç, Engin Yeşil, Hakan Ülken, Aziz Karamehmetoğlu, Mehmet Büyüksimitçi, Cihat Lokmanoğlu, İbrahim Burkay, Seyit Ardıç, Şekib Avdagiç, Işınsu Kestelli, Ali Çandır, Ender Yorgancılar, Mehmet Tuncay Yıldırım ve Saim Özkalın yer aldı.

BAŞARISI İLE DİKKAT ÇEKİYOR!

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, iş dünyasında yaptığı başarılı çalışmalar ile sevilen bir isim. Sanayiciler ve kentin sorunlarını hemen her platformda dile getiren Yıldırım’ın bu başarısı ile göz dolduruyor.