Gaziantep Gastronomi Festivali sona erdi
Haber Kategorisi: Gaziantep

Gaziantep Gastronomi Festivali sona erdi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali (GastroAntep), Derya Uluğ Konseri ile son buldu.

Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştiği GastroAntep’te şarkıcı Derya Uluğ, sevilen şarkılarını festival için seslendirdi.

 

Konser sonunda günün anısına Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Erdem Güzelbey, şarkıcı Derya Tuluğ’a çiçek ve kutnu kumaşından yapılan şal hediye etti. Ayrıca GastroAntep konserleri öncesi şovlarıyla büyük beğeni toplayan sunucu Doğukan Alsay’a da Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Kültür ve Turizm Daire Başkan Oya Alpay ay yıldız motifli kutnu kumaşından hazırlanmış bir atkı hediye etti.   

Hediye takdiminden sonra konuşma yapan Başkan Vekili Erdem Güzelbey, Başkan Fatma Şahin’in selamlarını alana ileterek şunları söyledi:

“GastroAntep’te 4 gün boyunca sizlerle beraber çok güzel bir festival geçirdik. Emeği geçen bütün emekçilere ve görevlilere teşekkür ediyorum. Gelecek yıllarda sizlerin bu coşkusuyla festivali sürdüreceğiz.