CHP Gaziantep’te Kılıçdaroğlu Heyecanı Yaşanıyor
Haber Kategorisi: Siyaset

CHP Gaziantep’te Kılıçdaroğlu Heyecanı Yaşanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 18 – 19 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bir dizi programa katılmak için Gaziantep’e geliyor. CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Gaziantep programında; gençlik buluşması ve kanaat önderleri toplantıları da yer alıyor.

Türkiye tarihinin en kritik seçimlerine sahne olacak olan 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerine kısa bir süre kala CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli illerde gençlerle ve kanaat önderleriyle bir araya gelerek parti politikalarını ve iktidara gelindiğinde neler yapacağını anlatmaya devam ediyor. Bu kapsamda Gaziantep’e de gelerek çeşitli programlara katılacak olan Kılıçdaroğlu’nun önemli mesajlar vermesi bekleniyor.
CHP GAZİANTEP ÖRGÜTÜNDE HUMMALI ÇALIŞMA
Yoğun bir program kapsamında Gaziantep’e gelecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu bir çok kitleyle buluşturmaya hazırlanan CHP İl teşkilatında hazırlıklar hummalı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda; iş dünyası, çeşitli STK’lar ve gençlerle bir araya gelen CHP Gaziantep örgütü, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Gaziantep programına davet ederek geniş kitlelere ulaşmasını sağlamayı hedefliyor. KILIÇDAROĞLU ŞANLIURFALILARLA BİR ARAYA GELECEK
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep programının ilkinde, şehirde yaşayan Şanlıurfalılarla bir araya gelerek CHP’nin iktidara geldiğindeki politikalarını anlatacak.
İŞ DÜNYASIYLA BİR ARAYA GELECEK
Geçtiğimiz günlerde “İkinci Yüzyıla Çağrı” başlığıyla duyurduğu CHP’nin vizyon belgesini, Gaziantep’in iş dünyasına da anlatacak olan Kılıçdaroğlu'nun çok sayıda iş insanıyla bir araya gelmesi bekleniyor. ESNAFLA BULUŞACAK
Öte yandan ülkemizde yaşanan yoğun ekonomik krizi en ağır şekilde hisseden Gaziantep esnafının sorunlarını dinleyecek olan Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Ocak Perşembe günü şehrin en kalabalık bölgelerinden biri olan Balıklı Meydanı'nda esnafı gezerek sorunlarını dinleyecek.
KANAAT ÖNDERLERİ VE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELECEK
Gittiği bir çok şehirde kanaat önderleri, mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelen Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep’te de bu görüşmeleri gerçekleştirerek fikir alışverişinde bulunacak.
GAZİANTEP'TE "GENÇLİK BULUŞMASI"
Daha önce Türkiye’nin bir çok kentinde CHP’nin düzenlediği ‘’Gençlik Buluşmaları’’nın şimdiki durağı Gaziantep olacak. ‘’Gençlik Buluşmaları’’ programı kapsamında gençlerle bir araya gelecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, gençlerin sorun ve taleplerini dinleyerek CHP’nin çözüm önerilerini anlatacak.