• 0 342 230 85 91 -Whatsapp
Post

Tahmazoğlu hasatta

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey ilçesine bağlı Muhacirosman  Köyü’nü ziyaret ederek çiftçinin hasat mutluluğuna ortak oldu.

 Üretimin artması ve ülke ekonomisinin gelişmesi anlamında çiftçilere ve hayvan yetiştiricilerine dev destekler sağlayan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, dağıtımını yaptığı tohumların hasadında da çiftçilerle bir araya geldi. Muhacirosman Köyü’nü ziyaret eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu biçerdövere binerek çiftçilerin hasat sevincini birlikte yaşadı.

 DESTEKLERİMİZ SÜRECEK

 Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,  tarımda verimin artması için desteklerin devam edeceğini belirterek “Şahinbey Belediyesi olarak çiftçilerimize desteklerimiz aralıksız bir şekilde devam ediyor. Özellikle ekili alanları arttırmak adına çiftçimize arpa, buğday, mercimek, nohut ve gübre desteğinde bulunduk. Ayrıca çiftçilerimizin arazi yollarını yaptık. Hayvan yetiştiricilerimize yem, arılı kovan, tavuk, büyükbaş ve küçükbaş olmak üzere canlı hayvan desteğinde bulunduk. Daha önce yaptığımız arpa desteğinin, şimdi hasat zamanı geldi ve çiftçimizin tarlasında hasadını birlikte gerçekleştiriyoruz. Allah bereketli eylesin” dedi.

Bunları Da Okuyabilirsiniz

Merkez Bankası faizi indirdi

Merkez Bankası faizi indirdi ,18/08/2022

Merkez Bankası faizi yüzde 13'e indirdi!

Detay...
Taksiciler Zararda!

Taksiciler Zararda! ,18/08/2022

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar , taksi esnafını ziyaretinden sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla taksici esnafının sorunlarına dikkat çekti.

Detay...
MB faiz kararını açıklayacak

MB faiz kararını açıklayacak ,18/08/2022

Merkez Bankası faiz kararını açıklayacak

Detay...