• 0 342 230 85 91 -Whatsapp
Post

Gaziantep Basketbol'a son saniye şoku

Bursa'da 22. Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası'nın ilk karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile karşılaşan Gaziantep Basketbol takımı son saniyede gelen basket ile rakibine 88-86 mağlup oldu.

TOFAŞ Spor Salonu’ndaki karşılaşmanın ilk çeyreği, Gaziantep Basketbol'un Codi Mclntyre'nin etkili oyunuyla başladı. İlk çeyrek Gaziantep Basketbol'un 18-16'lık üstünlüğüyle sona erdi.
İkinci çeyrek iki takımın karşılıklı sayı bulmasıyla başladı. İlk yarının son dakikalarında Dotson ve Frankamp ile skor üreten Gaziantep Basketbol soyunma odasına 39-35 önde girdi.
Üçüncü çeyrekte Egbunu'nun basketiyle sayı üreten Gaziantep Basketbol skoru 41-35'e getirerek farkı 6 sayıya çıkardı. Özellikle dış atışlarda isabet bulan Fenerbahçe Beko, 6 sayılık farkı kapatıp maçın 24'üncü dakikasında 48-46 öne geçti. Son saniyelerde Michael Frankamp'ın serbest atıştan bulduğu sayılarla Gaziantep Basketbol son çeyreği 65-64 önde tamamladı.
Son çeyreğe iki ekip de karşılıklı sayılarla başladı. Karşılaşmanın 33'üncü dakikasında Gaziantep Basketbol koçu Tutku Açık, hakemler tarafından oyundan atıldı. Özellikle Scottie Wilbekin ile skor üreten Fenerbahçe Beko, maçın 38'inci dakikasını 84-79 üstünlükle geçti. Maçın son 5 saniyesinde Gaziantep Basketbol Egbunu ile serbest atıştan bulduğu 2 sayıyla skoru 86-86 eşitliğe getirdi. Fenerbahçe Beko, Dyshawn Pierre'nin son saniyede bulduğu basketle maçtan 88-86 galip ayrıldı.

 

Olaymedya.com 

Bunları Da Okuyabilirsiniz

Gaziantep'te  İnsan Kaçakçılığı

Gaziantep'te İnsan Kaçakçılığı ,06/10/2022

Gaziantep’te, yurt dışına illegal yollarla para karşılığında kaçak göçmen gönderdiği tespit edilen şüpheli yakalandı. Yakalanan şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

Detay...
Gaziantep 'te Elektrik Faturalarının Sonu Ne Olacak

Gaziantep 'te Elektrik Faturalarının Sonu Ne Olacak ,06/10/2022

1 Eylül tarihinde geçerli olmak üzere elektrik ve doğalgaza yapılan zam vatandaşın da esnafın da belini büktü. Son zamla birlikte 2 kişilik bir ailenin yaşadığı eve gelen elektrik faturası 300 TL’ye dayanırken, üretim yapan işletmelere gelen elektrik faturaları ise esnafın belini büktü…

Detay...
Gaziantep 'te Su Kesintisi Ne Zaman Olacak

Gaziantep 'te Su Kesintisi Ne Zaman Olacak ,06/10/2022

Bir süredir güne elektrik kesintisi duyuruları ile başlayan Gaziantep halkı, 6 Ekim Perşembe günü için de benzer bir haber aldı. Elektrik kesintilerinin yaşanacağını duyduktan sonra gözlerini GASKİ’nin güncel duyurularına çeviren bölge halkı, gün içerisinde su kesintisinin yaşanıp yaşanmayacağını araştırmaya başladı. İşte GASKİ’nin 6 Ekim Perşembe günü için yapmış olduğu yeni duyurunun ayrıntıları…

Detay...