Yüzüncü Yılda Yüz Hayırsever” Kampanyası’nın ödül töreni gerçekleşti

0
115

“Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep’in Kurtuluşunun 100. Yılında 100 Hayırsever Eğitime Destek Kampanyası Ödül Töreni’nde Gaziantepli hayırseverlerle bir araya geldi.”

Gaziantep’in Kurtuluşunun 100. Yılında 100 Hayırsever Eğitime Destek Kampanyası Ödül Töreni’nde önemli açıklamalarda bulunuyor.
Erdoğan, konuşmasında Büyükşehir ve Şahinbey Belediyesi’nin faaliyetlerinden övgüyle söz etti. Hayırsevelere teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 25 Aralık’ta Gaziantep’te görüşmek üzere” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.
Başkan Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:
Kurtuluşu asıl taçlandıran şehrin insanıdır. Gaziantep bu yolda öyle bir mesafe katetti ki örnek alınacak bir şehir oldu. Bu yeni mücadele döneminde en büyük katkıyı Gaziantep’ten bekliyoruz.
“KALKINMANIN TEMEL ŞARTLARINDAN BİRİ İŞ GÜCÜDÜR”
Bugün burada şehrimize okullar kazandıran, şehrin gelişimine katkı sağlayan iş insanlarımızla birlikteyiz. Şahsım ve milletim adına teşekkrü ediyroum. Rabbim işinize, kazancınıza bereket versin. Kalkınmanın temel şartlarından bir iş gücüdür. Her iş gibi kalkınmanın temel şartlarından biri de eğitimli, nitelikli iş gücüdür.
Eskiler, ‘Bağış yağış gibidir’ der. Sizlerin de yaptığınız güzel işlerle örnek olacağınıza inanıyorum. Para, mal, güç yerli yerine konduğunda orada adalet olur, huzur olur, güven olur ve güzellik olur. Buna karşılık aynı imkanlar yanlış ellere geçtiğinde, zulüm, huzursuzluk ve çirkinlikler olur.

memohaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here