• 0 342 230 85 91 -Whatsapp
Tuba CANPOLAT

Tuba CANPOLAT

Yazar

Güncel yazılar

E-Posta:

YENİDEN MERHABA

MERHABA

Tüm başlangıçlar bir merhabaya borçludur ya benimki de borçtan bir merhabaymış gibi dursa da uzun zamanların ardından gelen, özlenmiş bir merhaba. Dinlenmenin hakkını vermiş bir uzun soluklanmanın ardından Şirinnar’da Günün İlk Işığı olmaya yeniden başladım. Belki hatırlayanlar vardır, 2016-2017 döneminde de Günün İlk Işığı programını yapmış, ilk radyo deneyimimi yaşamıştım. 

Hatırlamayanlar ve tanışmadıklarıma kendimden bahsetmem gerekirse, Gaziantep doğumluyum ve üniversite yaşamım dışında hep burada yaşadım. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2014 Haziran’ında mezun oldum. Mezuniyetimin ardından Gaziantep’te çeşitli gazete ve dergilerde çalıştım. Radyo deneyimini Şirinnar’da yaşadıktan çok uzun yıllar sonra yeniden mikrofonla kavuştuk. Güzel bir süreç olmasını temenni ediyorum ve heyecanla, hevesle yeni bir sürece evrilmesini diliyorum kariyerimin. 

www.sirinnar.net bizim haberleri de sizinle buluşturduğumuz bir platform olmasının yanı sıra artık köşe yazılarımızı da size ulaştırabileceğimiz bir mecra olarak yenilendi, güçlendi. Sürekli değişen, dönüşen iletişim çağında size en hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilmek için güçlü bir kadroyla yeni çalışmalar için hazırlıklar da yaptığımızın bilinmesini isteriz. 

Her sabah Günün İlk Işığı’na noktayı koyarken aynı temenniyle veda ediyorum. 

“Daha güzel haberleri paylaşabilmek ümidi ile…” 

Aynı temenniyle merhaba, umarım bu platformda güzel gelişmelere, ülkemizin de kentimizin de yüzünü ağartan çalışmalara dair konuşabiliriz sizlerle…

Tuba CANPOLAT

 

Bunları Da Okuyabilirsiniz