Her yerde aradılar cesedini buldular

0
1100
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde bir aile, kayıp ilanı verdikleri oğullarının Gaziantep’teki bir hastanede hayatını kaybettiğini öğrendi.

İddiaya göre, Yunus Büyükoğlangil (28),  henüz belirlenemeyen nedenle Pazarcık ilçe girişindeki trafonun kapağını açtı.  Elektrik akımına kapılması sonucu vücudunun çeşitli yerlerinde yanık oluşan Büyükoğlangil, arkadaşları tarafından Gaziantep’teki bir eve getirildi.

AİLEYE TESLİM EDİLDİ

Yunus Büyükoğlangil’in durumunun ağırlaşması üzerine korkuya kapılan arkadaşları, genç adamı 25 Aralık Devlet Hastanesine götürdü. Hastanenin yanık ünitesinde tedavi altına alınan Büyükoğlangil, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Yunus Büyükoğlangil’in cenazesi, Gaziantep Adli Tıp Kurumundaki otopsinin ardından Pazarcık’tan gelen ailesine teslim edildi.

SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ

Büyükoğlangil’in sinir krizi geçiren eşi ve annesi ise sağlık ekiplerince sakinleştirildi. Yunus Büyükoğlangil’in ailesinin 30 Eylül’de Pazarcık’ta Emniyet Müdürlüğüne kayıp bildiriminde bulunduğu, sabah saatlerinde ise aileye, oğullarının 25 Aralık Devlet Hastanesinde hayatını kaybettiği haberinin verildiği öğrenildi. Evli ve 2 çocuğu olduğu belirtilen Yunus Büyükoğlangil’in cenazesi,Gaziantep Asri Mezarlığı’nda toprağa verilecek. AA

Her yerde aradılar cesedini buldular

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here