Gaziantep’te yeni Cem Evi inşaatı devam ediyor

0
466

Hayırsever İşadamı İbrahim Erdemoğlu tarafından yaptırılan yeni Cem Evi inşaatı aralıksız bir şekilde sürüyor. Şahinler Vadisinin alt kısmında sürdürülen yeni Cem Evi inşaatını gezen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile diğer yetkililere projeyle ilgili olarak bilgi verildi.

MERHUM HASAN TÜRK’ÜN EN BÜYÜK HAYELLERİNDEN BİRİYDİ

Düztepe Mahallesi’nde yer alan Cem Evi’nin Gaziantep’e yetmediğini defalarca dile getiren CHP’li Şahinbey Belediye Meclisinin merhum üyesi Hasan Türk, kente ikinci bir Cem Evi’nin yapılması için büyük mücadeleler vermişti. Merhum Türk’ün en büyük hayallerinden biri olan yeni Cem Evi hayırsever işadamı İbrahim Erdemoğlu tarafından yaptırılıyor. Şahinbey ve Büyükşehir Belediye Meclislerinin kararı ardından Gaziantep Valiliğinin kontrolünde inşaatı süren Cem Evi kısa süre sonra hizmete açılacak.

HAYIRSEVER İŞADAMI İBRAHİM ERDEMOĞLUNA TEŞEKKÜR

Yapımı hızla devam eden yeni Cem Evi inşaatının yapımını üstlenen hayırsever işadamı İbrahim Erdemoğlu’na Gaziantep Valiliği ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin teşekkür etti. Hafta sonu yapımı devam eden Cem Evi inşaatında incelemelerde bulunan Şahin ve diğer yetkililer kente hizmet için her türlü adımların atıldığına dikkat çektiler.

hakimiyetgazetesi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here