Gaziantep’te 3 Aylık Bebek Babası tarafından acımasızca dövüldü!

0
150

Gaziantep Şahinbey’de çekildiği iddia edilen görüntülerde, 3 aylık bebeğe babası tarafından işkence edildiği görülüyor. Gaziantep Valiliği’nin yaptığı açıklamaya göre bebeğin hayati tehlikesi olduğu, babanın da gözaltına alındığı bildirildi.
Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde çekildiği iddia edilen görüntü sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. 3 aylık bir bebeğin babası tarafından öldüresiye dövüldüğü anlar bir başkası tarafından anbean kaydedilirken, korkunç şiddet annenin olaya müdahale etmesiyle son buluyor.

Gaziantep Valiliği, sosyal medyada bebeğe işkence yapan şahsın polis tarafından yakalandığını duyurdu. Hastanede tedavi altına alınan bebeğin hayati tehlikesi bulunuyor.

Konuyla ilgili olarak valilikten yapıan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği anlaşılan bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır.

29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C. G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G.’nin doktor raporunda kafasında tramvaya bağlı yaralanma olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu bildirilmiş, hastanede tedavisine başlanmıştır.

Olayın şüphelisi Y. G. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve adli makamlara sevk edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here