Gaziantep FK evinde galip ; 2-0

0
470

Süper lig 23. haftada karşı karşıya gelen Gaziantep FK ile Göztepe karşılaşmasını Gaziantep FK Papy Djilobodji 54’ ve Kevin Mirallas 76’ dakikalarda bulduğu gollerle 2-0 mağlup etti.

Maçtan dakikalar ;

76′
GOL! Gaziantep FK, Kevin Mirallas ile ceza sahası dışında sağ çaprazdan bulduğu gol ile farkı ikiye çıkartıyor.

75′
Göztepe takımından Berkan Emir ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

75′
Göztepe takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Berkan Emir.

75′
Gaziantep FK takımında Kevin Mirallas faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Lamine Gassama.

74′
Göztepe takımından Berkan Emir sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

73′
Rakip ceza sahası önünden Güray Vural ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

72′
Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Kenan Özer çıkıyor ve yerine Bilal Başacıkoğlu oyuna giriyor.

71′
Marko Mihojevic rakip yarı alanın ilk metrelerinde orta yuvarlağa yakın bir noktadan şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

69′
Göztepe, Adis Jahovic ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

69′
Gaziantep FK takımında Osama Rashid, sarı kart görüyor.

69′
Adis Jahovic, Osama Rashid tarafından faulle durdurulduğu için Göztepe orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.65’Hakem Volkan Bayarslan yardımcı hakemine uyarak ofsayt bayrağını Adis Jahovic için kaldırdı. 65’Göztepe takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Marko Mihojevic kullanacak. 64’Gaziantep FK takımında oyuncu değişikliği; Alexandru Maxim oyundan çıkarken Jefferson Nogueira oyuna giren isim. 64’Alexandru Maxim ile Fousseni Diabate arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Alexandru Maxim. Yarı alanın ortalarından Göztepe takımı oyuna başlayacak. 64’Gaziantep FK takımından Oğuz Ceylan sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. 63’Gaziantep FK takımından Güray Vural sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. 62’Soner Aydoğdu, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Günay Güvenç kurtarıyor. 62’Göztepe, Soner Aydoğdu ile rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest vuruş kullanacak. 61’Göztepe takımında oyuncu değişikliği; Anderson Esiti oyundan çıkarken Adis Jahovic oyuna giren isim. 60’Papy Djilobodji – Halil Akbunar mücadelesinde hakem, ceza sahasının dışında bir noktada Göztepe lehine faul kararı veriyor. 59’Rakip yarı alanın ortalarında Cherif Ndiaye topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor. 58’Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Cherif Ndiaye 58’Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Soner Aydoğdu ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor. 58’Göztepe, Soner Aydoğdu ile köşe vuruşu kullanıyor. 54′

Golün asistini yapan isim Alexandru Maxim.

54′
GOL! Papy Djilobodji Gaziantep FK takımını öne geçiren golü atıyor.

54′
Gaziantep FK takımından Oğuz Ceylan sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

51′
Kevin Mirallas rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

51′
Gaziantep FK takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Kevin Mirallas kullanacak.

51′
Göztepe takımında Obinna Nwobodo faul yapıyor.

47′
Gaziantep FK takımından Güray Vural sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

47′
Muhammet Demir önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında topla buluşan Muhammet Demir tarafından çekilen şutdefansın müdahalesiyle engelleniyor.

47′
Göztepe, Obinna Nwobodo ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

46′
Berkan Emir, Osama Rashid tarafından faulle durduruluyor. Göztepe, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

46′
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Berkan Emir kullanacak.

46′
Cherif Ndiaye, Oğuz Ceylan tarafından faulle durduruluyor. Göztepe, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

46′
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.

45′
Maçın ilk yarısı 0-0 sonuçlanıyor

45′
Göztepe takımından Lamine Gassama sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

45′
Göztepe takımından Halil Akbunar sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

45′
Göztepe takımından Cherif Ndiaye sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

45′
Gaziantep FK takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Osama Rashid tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

45′
Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Oğuz Ceylan ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

43′
Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

42′
Gaziantep FK takımından Ertuğrul Ersoy sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

41′
Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Alexandru Maxim kullanacak.

38′
Bu dakikada Gaziantep FK takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Kevin Mirallas

37′
Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Alin Tosca kullanacak.

37′
Güray Vural, Halil Akbunar tarafından faulle durdurulduğu için Gaziantep FK korner bayrağına yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

36′
Göztepe takımından Berkan Emir sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

36′
Göztepe, Berkan Emir ile köşe vuruşu kullanıyor.

36′
Göztepe takımından Halil Akbunar sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

36′
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Berkan Emir ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

33′
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Güray Vural kullanacak.

33′
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Soner Aydoğdu – Kenan Özer mücadelesinde hakem Volkan Bayarslan, Gaziantep FK lehine faul kararı veriyor.

32′
Gaziantep FK takımından Kenan Özer tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.

29′
Cherif Ndiaye ceza sahası içinde altıpas üzerinde topla buluşuyor ancak öncesinde yardımcı hakem ofsaytı işaret ediyor.

29′
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Lamine Gassama ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

27′
Ceza sahası içinde topla buluşan Kenan Özer, sol çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

26′
Orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Alexandru Maxim kullanacak.

25′
Obinna Nwobodo – Kenan Özer mücadelesinde hakem, orta yuvarlakta Gaziantep FK lehine faul kararı veriyor.

24′
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Alexandru Maxim ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

24′
Gaziantep FK takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Alexandru Maxim geçiyor.

24′
Kenan Özer, korner bayrağına yakın bir noktada Lamine Gassama tarafından faule maruz kalıyor.

23′
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Alexandru Maxim ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

23′
Gaziantep FK, Güray Vural ile köşe vuruşu kullanıyor.

23′
Gaziantep FK takımından Güray Vural sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

20′
Alexandru Maxim rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

20′
Gaziantep FK, Alexandru Maxim ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

20′
Anderson Esiti ile Alexandru Maxim arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Anderson Esiti. Yarı alanın ortalarından Gaziantep FK takımı oyuna başlayacak.

19′
Halil Akbunar, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Günay Güvenç kurtarıyor.

19′
Ofsayt. Kenan Özer ceza sahası sol çaprazında ofsayt durumunda olduğundan hakem oyunu durduruyor.

18′
Gaziantep FK takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Oğuz Ceylan.

18′
Cherif Ndiaye ile Oğuz Ceylan arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Cherif Ndiaye. Taç çizgisine yakın bir bölgede Gaziantep FK takımı oyuna başlayacak.

18′
Göztepe takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Cristian Titi geçiyor.

17′
Obinna Nwobodo, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Muhammet Demir tarafından faule maruz kalıyor.

17′
Güray Vural rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

17′
Gaziantep FK, Güray Vural ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

16′
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Kenan Özer, Anderson Esiti tarafından faule maruz kalıyor.

15′
Gaziantep FK takımından Güray Vural sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

13′
Göztepe, İrfan Can Eğribayat ile ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

13′
Soner Aydoğdu, Alin Tosca tarafından faulle durduruluyor. Göztepe, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

11’Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Lamine Gassama kullanacak.

11’Halil Akbunar, taç çizgisine yakın bir noktada Güray Vural tarafından faule maruz kalıyor.

11’Sol çaprazdan Güray Vural ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

8’Cherif Ndiaye önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Cherif Ndiaye tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.

5’Kevin Mirallas rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

4’Göztepe takımından Berkan Emir sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

4’Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Berkan Emir kullanacak.

3’Ertuğrul Ersoy – Cherif Ndiaye mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Göztepe lehine faul kararı veriyor.

1’Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.Gaziantep FK’nin ilk 11’i: Günay, Oğuz, Djilobodji, Ertuğrul, Tosca, Güray, Rashid, Maxim, Mirallas, Muhammet, Kenan. Göztepe’nin ilk 11’i: İrfan Can, Gassama, Titi, Marko, Berkan, Obinna, Esiti, Soner, Halil, Diabate, Cherif.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here