Gaziantep FK çeyrek finalde!

0
156

“Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’nda Gaziantep FK deplasmanda karşılaştığı Kasımpaşa’yı 2-1 mağlup etti ve çeyrek finale yükseldi.”

Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: Kasımpaşa: 1 – Gaziantep FK: 2

90. dk’da Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Haris Hajradinovic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor

90. dk’da Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Doğucan Haspolat ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor. Ahmet Engin ceza sahası içinde sol çaprazdan şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor. Ceza sahası içinde topla buluşan Umut Bozok, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Günay Güvenç kurtarıyor.

90. dk’da Florent Hadergjonaj, Doğan Erdoğan tarafından faulle durduruluyor. Kasımpaşa, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak. Kasımpaşa takımı Ahmet Engin ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Ahmet Engin tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

87. dk’da Alexander Merkel ile Evren Eren Elmalı arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Alexander Merkel. Taç çizgisine yakın bir bölgede Kasımpaşa takımı oyuna başlayacak. Kasımpaşa takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Haris Hajradinovic.

85. dk’da Kasımpaşa, Doğucan Haspolat ile ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

84. dk’da Oğuz Ceylan – Ahmet Engin mücadelesinde hakem, ceza sahasının hemen önündeki bir noktada Kasımpaşa lehine faul kararı veriyor.

83. dk’da Kasımpaşa takımından Evren Eren Elmalı sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

81 dk’da GOL! Alexandru Maxim penaltıdan attığı golle takımını öne geçiriyor.

76. dk’da Kasımpaşa takımında Mortadha Ouanes topu eliyle oynadığından hakemi oyunu durduruyor.

75.dk’da Gaziantep FK, Alexandru Maxim ile serbest vuruş kullanacak.

74. sk’da Gaziantep FK takımından Angelo Sagal sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

Kasımpaşa takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Harun Tekin geçiyor.

73. dk’da Kasımpaşa takımında oyuncu değişikliği; Valentin Eysseric oyundan çıkarken Michal Travnik oyuna giren isim.

72. dk’da Gaziantep FK takımından Angelo Sagal sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

71. dk’da Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Furkan Soyalp çıkıyor ve yerine Alexandru Maxim oyuna giriyor.

70. dk’da Gaziantep FK, Muhammet Demir ile rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

69. dk’da Furkan Soyalp, Uros Spajic tarafından faulle durdurulduğu için Gaziantep FK ceza sahasının hemen dışındaki bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

68. dk’da Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Joao Figueiredo ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

67. dk12da Recep Niyaz, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden kaleye şut çekiyor, kaleci Harun Tekin kurtarıyor.

64. dk’da Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Alexander Merkel ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

63. dk’da Gaziantep FK takımından Furkan Soyalp sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

62. dk’da Ceza sahası içinde topla buluşan Muhammet Demir, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Harun Tekin kurtarıyor.

61. dk’da Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Günay Güvenç kullanacak.

60. dk’da Doğucan Haspolat ile Alexander Merkel arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Doğucan Haspolat. Ceza sahası sol çağrazından Gaziantep FK takımı oyuna başlayacak.

60. dk’da Kasımpaşa takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Haris Hajradinovic geçiyor.

59. dk’da Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Amedej Vetrih çıkıyor ve yerine Doğan Erdoğan oyuna giriyor. Haris Hajradinovic, Papy Djilobodji tarafından faulle durduruluyor. Kasımpaşa, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

55. dk da Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mamadou Fall ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

53. dk’da Kasımpaşa takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Haris Hajradinovic.

52. dk’da Oğuz Ceylan ile Mortadha Ouanes arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Oğuz Ceylan. Taç çizgisine yakın bir bölgede Kasımpaşa takımı oyuna başlayacak.

50. dk’da  Sol çaprazdan Hamza Mendyl ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Oğuz Ceylan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

50. dk’da Kasımpaşa takımından Haris Hajradinovic sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

48. dk’da Kasımpaşa takımı Mamadou Fall ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Mamadou Fall tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

47. dk’da Kasımpaşa takımından Florent Hadergjonaj sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

46. dk’da Gaziantep FK takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Papy Djilobodji.

46. dk’da Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Alin Tosca çıkıyor ve yerine Alexander Merkel oyuna giriyor.

Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.

Maçın ilk yarısı 1-1 sonuçlanıyor

45. dk da Hamza Mendyl ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

45. dk da Kasımpaşa takımı Mamadou Fall ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Mamadou Fall tarafından çekilen şut auta gidiyor.

42. dk da GOL! Gaziantep FK takımı, Joao Figueiredo ile eşitliği sağlıyor.

41. dk da Furkan Soyalp ile Doğucan Haspolat arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Furkan Soyalp. Taç çizgisine yakın bir bölgede Kasımpaşa takımı oyuna başlayacak.

36. dk da Kasımpaşa takımından Mehmet Feyzi Yıldırım sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

33. dk’da Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Hamza Mendyl ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor. Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Oğuz Ceylan ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

31. dk’da GOL! Mortadha Ouanes takımını öne geçiren golü atıyor.

30. dk’da Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mortadha Ouanes ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

26. dk’da Kasımpaşa takımından Doğucan Haspolat sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

25. dk’da Kasımpaşa takımı Evren Eren Elmalı ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Evren Eren Elmalı tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.

23. dk’da Gaziantep FK takımından Hamza Mendyl ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.  sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Oğuz Ceylan ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

21. dk’da Penaltı!. Hakem, Papy Djilobodji tarafından ceza sahası içinde sağ çaprazda topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.

21. dk’da Gaziantep FK takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Furkan Soyalp.

18 dk’da Kasımpaşa takımından Evren Eren Elmalı rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

14. dk’da Valentin Eysseric, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Oğuz Ceylan tarafından faule maruz kalıyor.

12. dk’da Gaziantep FK takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Papy Djilobodji.

12. dk’da Papy Djilobodji, Haris Hajradinovic tarafından faulle durdurulduğu için Gaziantep FK orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

6.dk da Ofsayt. Sol taç çizgisine yakın bir bölgede ofsayta düşen oyuncu Mortadha Ouanes

5. dk da Kasımpaşa takımından Evren Eren Elmalı sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

Maç başladı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here