Erdemoğlu kardeşler dünyanın en zenginleri listesinde

0
139
www.sirinnar.net

Dünyanın en saygın ekonomi dergilerinin başında gelen ABD merkezli Forbes’in en zengin 100 Türk listesine Gaziantep’te iki isim girdi.

Dünyanın en saygın ekonomi dergilerinin başında gelen ABD merkezli Forbes, dünyanın en zenginleri listesini açıkladı. Gaziantep merkezli Merinos Holding’in sahipleri olan İbrahim ve Ali Erdemoğlu kardeşler yine dünyanın en zenginleri arasına girmeyi başardı.

İbrahim Erdemoğlu, 1,8 milyar dolarlık serveti ile Türkiye’nin 8. dünyanın ise 1645. zengini olurken, kardeşi Ali Erdemoğlu 1,5 milyar dolarlık serveti ile ülke sıralamasında 14. dünya sıralamasında ise 1929. oldu.

ERDEMOĞLU KARDEŞLER DÜNYANIN EN ZENGİNLER LİSTESİNDELER
Bu yıl da dünyanın en zenginleri listesine girmeyi başaran Erdemoğlu kardeşler, Gaziantep’e büyük bir gurur yaşattı. Ülke sıralamasında 8. olan İbrahim Erdemoğlu, 1,8 milyar dolarlık serveti ile dünya genelindeki listede 1645. sırada yer aldı. Türkiye’nin en zenginleri listesinde 14. sırada yer alan Ali Erdemoğlu ise 1,5 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin 1929. kişisi oldu.
BAŞARILARI TAKDİR TOPLUYOR
Türkiye’nin en köklü ve büyük sanayi kuruluşlarından SASA’yı da bünyesine katan Erdemoğlu Holding dünya çapında açılımlarına hızla devam ediyor. Girdiği tüm sektörlere büyük yatırımlar yapan ve önemli başarılara imza atan Erdemoğlu Holding, dev bir marka kuruluş haline gelirken kazandıklarını sosyal sorumluluk projeleri ile paylaşmayı ilke edinmiştir. Erdemoğlu Holding, sanayi ve ticaretteki başarılarının yanında hayır işlerindeki başarıları ile takdir topluyor.

babahaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here