Gaziantep’te akıl almaz olay! iş adamının aracı kırmızı ışıkta kurşunlandı

0
10131

” Gaziantep’te akraba iki kişi arasında çıkan tartışmada silahlar konuştu. Lüks araç seyir halindeyken kurşun yağmuruna tutuldu. Olay sonrası silah kapma kavgası ise bu kadar da olmaz dedirtti. Gaziantepli tekstil iş adamı F. Ö.’ye kırmızı ışıkta iddiaya göre alacak verecek nedeniyle çıkan silahlı kavgada kurşunlar havada uçuştu.”

Edinilen bilgiye göre olay, Gaziantep Şehitkamil ilçesi Nijmegen Bulvarı’nda meydana geldi. İddiaya göre, daha önce aralarında husumet bulunan ve alacak-verecek meselesi yüzünden tartışan iki kişi kavşakta seyir halindeyken karşı karşıya geldi.  Şahıslardan biri, aracından inerek husumetli olduğu iş adamı F.Ö.’nün aracını aracını kurşun yağmuruna tuttu. Olay sonrası lüks araca 4 kurşun isabet ederken, herhangi bir yaralanan olmadı. Şahısların olaydan hemen sonra olayda kullanılan silahı kapmak için birbirleriyle tehlikeli kavgası ise bu kadar da olmaz dedirtti. Şahıslar bir süre silahı birbirinden kapmak için birbirleriyle mücadele etmesi onlar da aracı ile ışıkta bekleyen vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı vatandaşların kaydettiği görüntülerde şahısların silaha kapmak için verdiği mücadele ve silahın yere düşmesi dikkat çekti. O anlarda silahın ateş almaması ise rahat bir nefes aldırdı. 

  Olay sonrası bölgeye sevk edilen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken olay yeri inceleme ekipleri de çalışma yaptı.
Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Konuyla ilgili Gaziantep Valiliği şu açıklamayı yaptı:

Bugün saat:10.50 sıralarında 15 Temmuz Mahallesi Doğa Koleji civarında aracıyla kırmızı ışıkta duran F.Ö’ye eski akrabası olduğu anlaşılan M.A tarafından silahlı saldırıda bulunulmuştur.

Saldırıda herhangi bir yaralanma meydana gelmemiş olup, olayın akabinde saldırıyı gerçekleştiren M.A yakalanmıştır.

Konuyla ilgili başlatılan geniş çaplı inceleme devam etmektedir.

Memohaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here