ADD başkanı İsmail Tümer güven tazeledi

0
641

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gaziantep Şubesi’nin 14. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan İsmail Tümer yeniden başkan seçildi. Genel kurulda açıklamalarda bulunan Tümer, “Demokratik ve özgür bir şekilde bu ülkenin aydınlığa çıkması için elimizi taşın altına koyacağız” dedi.

Eczacılar Odasında gerçekleşen seçimde güven tazeleyen İsmail Tümer taşın altına ellerini koymaktan çekinmeyeceklerini söyledi. Tümer, “Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gaziantep Şubesi’nin 14. Olağan Genel kurulunu gerçekleştiriyoruz. 350 üyemiz vardır.  Yüzde 60’ı oy kullanacak. En büyük projemiz Türkiye’nin parlamenter sisteme dönmesi için elimizden gelen her türlü katkıyı sunacağız. Demokratik ve özgür bir şekilde bu ülkenin aydınlığa çıkması için elimizi taşın altına koyacağız” dedi.
HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN ŞEREFTİR VE ONURDUR 
Atatürkçü Düşünce Derneği’nin üyelerinin her zaman bedel ödediğini belirten Tümer açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Bizler Türkiye’nin durumuna çok üzülen, kaygı duyan bir grubuz. Bizler tarihin yetiştirdiği, en büyük devrimci kurtarıcımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ödün vermeksizin mücadele eden büyük bir aileyiz. Atatürkçü Düşünce Derneğine hizmet etmek bizim için şereftir ve onurdur. Hep birlikte Atatürk devriminin sahipleriyiz. Bu uğurda şehitler vermiş, bedeller ödemiş bir büyük demokratik kitle örgütüyüz. Kurucu genel başkanımız Prof. Dr Muammer Aksoy’u kuruluşundan sadece 7 ay sonra şehit verdik. Derneğimizin büyümesinden ve güçlenmesinden korktular.  Atatürkçü Düşünce Derneği’nin yürekli, yurtsever üyeleri davamız için her zaman bedel ödemiştir.” Tümer’in yönetimi ise şu şekilde:
İsmail Tümer (Başkan)
Hüseyin Filiz – Serhat Akçakıl – Melek Yıldırım – Semiha Özsert -Şamil Baydak – A.Gökhan İlbay

gaziantepgunes.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here