Şehitkamil’de Tuncel rüzgarı esiyor

0
819

CHP Şehitkamil Belediye Başkanı Adayı Avukat Nesrin Tuncel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Şehitkamil’in neredeyse tüm cadde ve sokaklarını karış karış gezen ve her kesimden vatandaşları ziyaret ederek onların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Avukat Nesrin Tuncel tüm kesimlerden destek sözü alıyor. Şehitkamil’de yürüttüğü çalışma ile adeta rüzgar estiren Tuncel pazarcı esnafını da ihmal etmedi. Pazarcı esnafının önce mahallelerine konuk olan Tuncel, gündüz de aynı pazarcı esnafını tezgahlarının başında ziyaret etti.

TUNCEL PAZARCI ESNAFINI İHMAL ETMEDİ

CHP’nin Şehitkamil Belediye Başkanı Adayı Avukat Nesrin Tuncel gece gündüz demeden çalışıyor. Tüm kesimlerden destek gören Avukat Nesrin Tuncel, Şehitkamil’de adeta rüzgar estiriyor. Pazarcı esnafını geçtiğimiz akşam mahallelerinde ziyaret eden Tuncel, gündüz de aynı pazarcı esnafını tezgahlarının başında ziyaret etti. Pazarcı esnafının vatandaşı ekonomik ürünle buluşturduğuna dikkat çeken Tuncel, zorlu meslekleri ile halka hizmet eden pazarcı esnafının kalkındırılacağına dair söz verdi. Pazarcı esnafı da Tuncel’in kendilerine olan ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken Tuncel’i 31 Mart’taki seçimlerde destekleme sözü verdi.

TANZİM SATIŞLAR ÇÖZÜM DEĞİL

Şehitkamil’in tüm cadde ve sokaklarını adım adım gezen ve vatandaşların sorun ve taleplerine kulak veren Tuncel, Onat Kutlar Mahallesi’nde pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Tuncel’e yoğun ilgi gösteren pazarcı esnafı, fiyatların pahalılığından ve tanzim satışların yüksek ürün fiyatlarını aşağı çekmeye yönelik bir çözüm olmayacağını söyledi. Fiyat pahalılığının üretim ile önleneceğine dikkat çeken pazarcı esnafı Tuncel’in başkanlığa seçilmesi durumunda pazarcı esnafının sorunlarına çözüm üretmesi konusunda talepte bulundu. Tuncel ise bu taleplere çözüm sözü verdi.

ÜRETİCİ İLE PAZARCI BİRLİKTE KAZANACAK

Pazarda üniversite mezunu esnaf olması da dikkat çekerken Tuncel, bu esnafa iş sözü verdi. Tuncel, pazarcı esnafının kalkındırılması ve üretici ile pazarcıyı aynı çatıda buluşturarak yüksek ürün fiyatlarına çözüm üreteceklerini söyledi. Üreticinin ve pazarcının birlikte kazanacağına değinen Tuncel, ürünlerin vatandaşa pahalıya mal olmayacağı şekilde çözüm üreteceklerine dair söylemlerde bulundu. Pazarcı esnafı Tuncel’in kendilerini ziyaret etmesinden memnuniyetini dile getirirken, Tuncel’e “Şehitkamil’in umudu oldunuz” şeklinde seslendi.

telgraf.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here