Karacaoğlan’dan Tuncel’e tam destek

0
834

CHP Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Avukat Nesrin Tuncel Karacaoğlan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Tuncel’i yoğun bir ilgiyle karşılayan mahalleli, sorun ve taleplerini Tuncel’e iletti.

Aşevi kuyruğunda beklemekten ve geçim sıkıntısından dert yanan vatandaş, yerel seçimlerde Tuncel’i destekleyeceklerini söylediler.

KARACAOĞLAN’DAN TUNCEL’E TAM DESTEK

Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Avukat Nesrin Tuncel seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Şehitkamil halkının tüm kesimlerinden büyük destek gören Avukat Tuncel, seçim çalışmaları kapsamında Karacaoğlan Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Mahalleli Tuncel’e sorunlarını anlatırken, Tuncel Karacaoğlan sakinlerine iş ve aş sözü verdi. Tuncel’in ziyaretine büyük ilgi gösteren mahalleli vatandaş geçim sıkıntısından dert yandı.

KİMSE AÇLIĞA MAHKUM EDİLMEYECEK

Karacaoğlan Mahallesi sakinleri geçim sıkıntısından ve aş evi kuyruğunda beklemekten bıktığını söylerken CHP Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Avukat Nesrin Tuncel, halk belediyeciliği mantığı ile Şehitkamil’i yönetmeye aday olduğunu vurguladı. Rant ve talan belediyeciliği anlayışına son verileceğini söyleyen Tuncel, “Bizim derdimiz Şehitkamil halkının insani koşullarda yaşamasıdır, insanlarımızın evine ekmek götürebilmesidir ve aileleri ile huzur içinde yaşamasını sağlamaktır. İşsizlikten, geçim derdinden ve aşevi kuyruğundan bıktığınızı söylüyorsunuz. Haklısınız. Sizi bu yokluğa ve açlığa mahkum eden belediyecilik anlayışından ilçemizi kurtaracağız” ifadelerinde bulundu.

ŞEHİTKAMİL’İN UMUDU OLDU

Halkın gelirleri ile halkın kalkındırılacağını kaydeden Tuncel, “Belediyenin gelirleri zenginlere peşkeş çekilmeyecek. Halkın gelirleri ile halk kalkındırılacak. Karacaoğlan halkına iş ve aş sözü veriyorum. Sandıktan zaferle çıkarsak ve Şehitkamil’i biz yönetirsek aş evi kuyruklarında beklemeyeceksiniz. İşsiz vatandaşımıza iş imkanı sağlayacağız. Geçim sıkıntısına son vereceğiz ve herkes kendi mutfağında kendi tenceresini kaynatacak. Hiç üzülmeyin değerli hemşerilerim, Mart’ın sonu bahar ve biz baharda sizlerin oyuyla birlikte zafere uzanacağız. Her kesimin kalkınması adına elimizden geleni yapacağız ve Karacaoğlan Mahallesi’nin tüm sorunlarını çözeceğiz dedi. Tuncel’in konuşmasını büyük bir ilgi ile takip eden vatandaş Tuncel’in Şehitkamil’e umut olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here