Gaziantep’te korkutan anlar!

0
1370

İncilipınar Mahalesi’ndeki Sever İş Merkezi’nin çatısına çıkan bir kişi rastgele ateş etti.
Emniyet Müdürlüğü’nün hemen karşısındaki olay yerine gelen çok sayıda polis çevrede güvenlik önlemi aldı.Çatıya çıkan bir polis şahsı ikna ederek aşağıya indirdi. Şahıs Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Şahıs, gazetecilerin “Neden havaya ateş ettin, niye intihar etmek istedin?” sorularına, “Bunalttılar abi artık” cevabını verdi. Olay nedeniyle bölgedeki tramvay seferleri durdurulurken, trafikte de aksama yaşandı.
Gaziantep Valiliğinden yapılan açıklamada M.Ş. adlı şahsin Halk Sağlığı Müdürlüğünde görevli iken işten çıkarıldığı ve geri dönmek istediği kaydedildi.
Gaziantep Valiliğinden yapılan açıklama şöyle;
“Gaziantep Halk Sağlığı Müdürlüğünde görevli iken yaklaşık 2 yıl önce işten çıkarıldığını ve işine geri dönmek istediğini belirten M.Ş adlı şahıs, şehir merkezindeki bir iş merkezinin çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunmuştur. Bu girişimi sırasında elindeki silahla havaya ateş açan şahıs İl Emniyet Müdürlüğümüz ekiplerinin yaptıkları görüşmeler neticesinde ikna edilerek çatıdan indirilmiştir. Şahsın üzerinde yapılan aramada (1) adet bulundurma ruhsatlı tabanca ve tabancaya ait (2) adet şarjör, (59) adet dolu fişek, (6) adet kovan ele geçirilmiştir. Olaya ilişkin idari adli-tahkikat başlatılmıştır”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here