KAYA PARÇASI CAN ALDI

Gaziantep'ten Dünya'ya Açılan Penecereniz
Döviz Kuru
Altin Fiyatlari

KAYA PARÇASI CAN ALDI


KAYA PARÇASI CAN ALDI

Gümüşhane'de, yamaçtan kopan kaya parçalarını üzerine düşen üniversite öğrencisi hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Gümüşhane Üniversitesi Gıda Mühendisliği 3'üncü sınıf öğrencisi Abdullah Atakan Öztürkmenoğlu'nun, okul çıkışı kaldığı yurda giderken Eskibağlarbaşı Mahallesi'nde yamaçtan kopan kaya parçaları üzerine düştü.

Olay yerine gelen 112 ekiplerinin incelemesi sonucu, vücudunun çeşitli yerlerine kaya parçaları isabet eden Öztürkmenoğlu'nun hayatını kaybettiği belirlendi.

Öztürkmenoğlu’nun cenazesi Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Gümüşhane Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

ARKADAŞLARI YÜRÜYÜŞ DÜZENLEDİ

Gümüşhane Devlet Hastanesi önünde toplanan Öztürkmenoğlu'nun arkadaşları, Cumhuriyet Caddesi boyunca slogan atarak Fatih Parkı'na kadar yürüdü.

Daha sonra, grup adına hazırlanan basın açıklamasını okuyan Gümüşhane Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ali Karagöz, çok üzücü bir olay yaşandığını söyledi.

Ölen arkadaşına Allah'tan rahmet dileyen Karagöz, "Bu vesile ile bu sorunun çözümüne ışık tutacak olanlara sesimizi duyurmuş olduk. Gerekli merciler olayı bize en iyi şekilde açıklayacaktır. Kimin nerede ne kadar ihmali varsa bu şekilde sesimizi duyurarak, karşı koyarak cezalandıralım. Bu konuda elimizde gelen neyse yapacağımızdan emin olabilirsiniz" diye konuştu.

Grup açıklamanın ardından dağıldı.
46 ilde deprem riski azaldı, 6'sında arttı
BTK’dan VPN açıklaması: Ciddi önlemler aldık
124 milyon kişi açlık yüzünden ölme riskiyle karşı karşıya