Gaziantep Futbol Kulübü yönetiminde kimler olacak?

Gaziantep'ten Dünya'ya Açılan Penecereniz
Döviz Kuru
Altin Fiyatlari

Gaziantep Futbol Kulübü yönetiminde kimler olacak?


Gaziantep Futbol Kulübü yönetiminde kimler olacak?

Adil Konukoğlu başkanlığında oluşacak olan yeni yönetimde liste hazırlığı devam ederken, Kayloncu, Acar, Kadooğlu ve Topçuoğlu ailelerinden birer kişinin yönetime gireceği öğrenilirken aynı zamanda STK’lardan da bu yönetimde yer alacak kişilerin olduğu görülüyor. Yeni adının Gaziantep Futbol Kulübü olması beklenen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un yeni yönetiminde işadamları ağırlıklı bir liste oluşacak. Bu listada Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen 1-2 kişinin yönetimde yer alması beklenirken Konukoğlu ise çalışmalarına devam ediyor.
KİMLER LİSTEDE
Yeni oluşumda, Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Kalyoncu ailesinden Haluk Kalyoncu, Altunsa ve Mahmood Cofe Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun Altunkaya, Acarsan’dan Mesur Acar, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk, Kadooğlu ailesinden Celal Kadooğlu gibi isimlerin yönetimde olacağı öğrenilirken bu isimlerin listeye yazıldığı ileri sürüldü.
Eski yönetimden ise Fahrettin Kaplan ve Cevdet Akınal ikilisinin listede olduğu ve yeni yönetimde de görev alacakları öğrenildi.
46 ilde deprem riski azaldı, 6'sında arttı
BTK’dan VPN açıklaması: Ciddi önlemler aldık
124 milyon kişi açlık yüzünden ölme riskiyle karşı karşıya